مشتری گرامی به سامانه تسهیلات آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران خوش آمدید

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مشتری مداری و رفاه حال مشتریان حقیقی خود بمنظور صرفه جویی در وقت و هزینه ایشان، اقدام به راه اندازی سامانه تسهیلات آنلاین نموده است به نحوی که در صورت ارائه اطلاعات بصورت کامل و صحت مندرجات و مستندات درخواستی مورد نیاز جهت بهره مندی از تسهیلات، حضور فرد وام گیرنده بهمراه ضامن/ ضامنین مربوطه در شعبه جهت تکمیل پرونده فقط یک بار پیش بینی گردیده است . در این رابطه مشتریان محترم حقیقی دارای حساب (جاری/ پس انداز) نزد این بانک می توانند با وارد نمودن اطلاعات درخواستی در قسمت های تعبیه شده ، از جزئیات امتیاز میانگین حساب خود مطلع شده و در صورت تمایل می تواند نسبت به ارائه درخواست و پیگیری تسهیلات خود بصورت آنلاین اقدام نمایند .

یادآوری: مشتریان موظفند هرگونه تغییر یا مغایرت در اطلاعات حساب خود را در اسرع وقت و ترجیحاً به شعبه افتتاح کننده حساب اطلاع دهند.

هشدار امنیتی: از آنجا که اطلاعات ثبت شده مشتریان در زمان افتتاح حساب محرمانه تلقی می گردد، خواهشمند است بمنظور حفظ امنیت فضای مجازی کاربران و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از قراردادن اطلاعات به سایر افراد جداً خودداری فرمایید.